Save

 

Knygos "Štetlas su Ilgąja gatve"
2016-03-20

Šių metų kovo 17 d. VšĮ Istorinių ir genealoginių tyrimų atstovė Agata Zarunskaitė dalyvavo Maciej Ambrosiewicz knygos "Štetlas su Ilagąja gatve" ["Sztetl z długą ulicą (Shtetl with a long street)]" prezentacijoje. Autorius savo knygoje pristatė XIX - XX a. pr. Suvalkų miesto žydų gyvenimo detales. Prezentacija įvyko Suvalkų valstybiniame archyve, jos metu taip pat buvo atidaryta paroda skirta Suvalkų žydų gyvenimo detalėms atskleisti.

 

Skaitykite plačiau...

Projekto "Virtualios kapinės" pristatymas
2015-11-01

Šių metų spalio 28 d.  VšĮ Istorinių ir genealoginių tyrimų atstovė Kornelija Gureckaitė pristatė projektą "Virtualios kapinės" INFO TV televizijoje.

 

https://www.facebook.com/virtualuskapai/videos/894627137252998/

 

 


Oginskiai Kruonio apylinkėse
2015-11-01

Šių metų spalio 24 d. 12 val. Kruonio kultūros centre mūsų atstovė Agata Zarunskaitė skaitė pranešimą "Oginskiai Kruonio apylinkėse".


Linksmų švenčių ir gerų ateinančių metų
2014-12-30

Sveikiname visus,

linkime, kad nauji metai atneštų tik geras naujienas, malonias emocijas ir nepakartojamus įspūdžius.

IGTI kolektyvas               

                                                                                                                                     

Save


Kam to reikia?....
2014-11-14

VŠĮ Istorinių ir genealoginių tyrimų institutas jungiasi prie šaunaus profesinės savanorystės projekto "Kam to reikia?"... Jo dėka moksleivius ir jų mokytojus supažindinsime su instituto veikla bei skatinsime domėtis ir mokytis istorijos!!! Visus norinčius savo mokyklose išgirsti apie genealoginius tyrimus ir kitas mūsų instituto veiklas, prašome susisiekti su projekto "Kam to reikia?"... administracija. Daugiau informacijos ieškokite interneto puslapyje: http://www.kamtoreikia.lt/Pirmas Atgal Sekantis Paskutinis